O nas

Nasze meble rattanowe tworzone są z myślą o dzieciach, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych, do 12go roku życia. Powstają z pozyskiwanego w kontrolowany sposób indonezyjskiego rattanu, zaś przy jego przetwarzaniu nie są używane żadne środki chemiczne bądź maszyny. Każdy z nich zabezpieczony jest certyfikowanym lakierem na bazie wody, który spełnia europejskie wymogi bezpieczeństwa dla zabawek. To wszystko sprawia, że mebelki HEYbaby to w 100% rękodzielny, ekologiczny produkt.  

Naszą główną intencją przy ich tworzeniu było, aby w swojej ostatecznej formie zachowały swój pierwotny, naturalny wygląd oraz charakter. Jednym słowem, aby pozostały w jak największym stopniu częścią lasu deszczowego, z którego pochodzą. Wierzymy w symbiozę człowieka z naturą i chciellibyśmy pozostawać w harmonii z otaczającym nas światem, nawet tak odległym. Podążając tą ideą, spośród wielu ofert manufaktur drewna na terenie całej Azji, wybraliśmy tą jedyną, która spełniała nasze kryteria od strony produkcji jak i również relacji międzyludzkich. 

Nasz pomysł na rattanowe mebelki nie powstałby bez pasji do wolnego stylu życia, zamiłowania Zuzi do stylu boho, a co najważniejsze nie powstałby bez dodatkowej inspiracji w postaci naszej 2.5 rocznej córki Helenki. Nieustannie poszukujemy oryginalnych rozwiązań, w przekonaniu, że nowoczesność płynie również z natury - od zbierania patyków w Słowińskim Parku Narodowym i robienia z nich wieszaków na ciuszki dla Helenki, po pomysł na meble z rattanu, który kojarzył nam się dotąd jedynie z bujanym fotelem na działce. Okazało się, że ten plastyczny surowiec jest wręcz stworzony dla mebelków dziecięcych, które mogą w zachwycający sposób dopasować się do każdego wnętrza. Zahipnotyzowani ich pięknem postanowiliśmy zapełnić lukę w asortymencie mebelków rattanowych dla dzieci. 


Cieszymy się, że dołączamy do grona przedsiębiorców, których głównym impulsem do działania stała się tak naprawdę rodzina oraz miłość do własnych dzieci. Mamy nadzieję, że nasze mebelki dadzą Wam dużo radości, a w przyszłości staną się jednym ze źródeł wędrówek po ścieżce Waszych wspomnień, przekazywaną na dalsze pokolenia. 

Dziękujemy za każdy dokonany zakup.


Zuzia i Maciek HEYbaby